Sat Feb 12
1:00 PM
Eastern Mennonite
at Hood
Sat Feb 12
2:00 PM
Randolph-Macon
at Marymount (Va.)
Sat Feb 12
2:00 PM
Methodist
at Virginia Wesleyan
Sat Feb 19
TBA
Washington and Lee
at Franklin & Marshall
Sat Feb 19
TBA
Ferrum
at Southern Virginia
Sat Feb 19
1:00 PM
Lynchburg
at Averett
Sat Feb 19
4:30 PM
Randolph-Macon
at Methodist
Tue Feb 22
4:00 PM
Bridgewater
at Hood
Wed Feb 23
TBA
William Peace
at Guilford
Wed Feb 23
4:00 PM
McDaniel
at Shenandoah
Wed Feb 23
5:00 PM
Mary Washington
at Washington and Lee
Wed Feb 23
7:00 PM
N.C. Wesleyan
at Randolph-Macon
Fri Feb 25
4:00 PM
Methodist
at Ferrum
Fri Feb 25
5:00 PM
Goucher
at Bridgewater
Sat Feb 26
12:00 PM
Marymount (Va.)
at Virginia Wesleyan
Sat Feb 26
12:00 PM
Washington and Lee
at Salisbury
Sat Feb 26
1:00 PM
N.C. Wesleyan
at Guilford
Sat Feb 26
1:00 PM
Sweet Briar
at Eastern Mennonite
Sat Feb 26
1:00 PM
Brevard
at Randolph
Sat Feb 26
1:00 PM
Randolph-Macon
at Messiah
Tue Mar 01
6:00 PM
Bridgewater
at Southern Virginia
Wed Mar 02
4:00 PM
Eastern Mennonite
at Wilson
Wed Mar 02
4:00 PM
Randolph
at Averett
Wed Mar 02
6:00 PM
N.C. Wesleyan
at Ferrum
Thu Mar 03
TBA
Stockton
at Bridgewater
Fri Mar 04
5:00 PM
Piedmont
at Guilford
Sat Mar 05
TBA
Lynchburg
vs. Misericordia
@ Tierney Field, Sparks, Md.
Sat Mar 05
1:00 PM
Eastern Mennonite
at Averett
Sat Mar 05
3:00 PM
Ferrum
at Pfeiffer
Mon Mar 07
7:00 PM
Kean
at Randolph-Macon
Wed Mar 09
6:00 PM
Bethany
at Eastern Mennonite
Wed Mar 09
6:00 PM
Kenyon
at Bridgewater
Wed Mar 09
7:00 PM
Averett
at Ferrum
Fri Mar 11
12:00 PM
Ohio Wesleyan
at Guilford
Fri Mar 11
5:00 PM
York (Pa.)
at Lynchburg
Sat Mar 12
TBA
Washington College
at Randolph-Macon
Sat Mar 12
2:00 PM
Bridgewater
at Guilford
Mon Mar 14
11:00 AM
Lynchburg
vs. Denison
@ Haines City, Fla.
Tue Mar 15
4:00 PM
Juniata
at Bridgewater
Tue Mar 15
6:00 PM
Ferrum
at Washington and Lee
Wed Mar 16
12:00 PM
New Paltz
at Roanoke
Wed Mar 16
3:00 PM
Carthage
at Guilford
Wed Mar 16
4:00 PM
Randolph-Macon
at Mary Washington
Wed Mar 16
7:00 PM
Lynchburg
vs. Franklin & Marshall
@ Haines City, Fla.
Thu Mar 17
4:00 PM
Ferrum
at Hollins
Thu Mar 17
6:00 PM
Juniata
at Eastern Mennonite
Sat Mar 19
TBA
Meredith
at Randolph-Macon
Sat Mar 19
1:00 PM
Bridgewater
at Marymount (Va.)
Mon Mar 21
5:00 PM
Goucher
at Virginia Wesleyan
Wed Mar 23
TBA
Kalamazoo
at Guilford
Wed Mar 23
5:00 PM
New England Col.
at Virginia Wesleyan
Wed Mar 23
7:00 PM
Eastern Mennonite
at Shenandoah
Wed Mar 23
7:00 PM
Randolph-Macon
at Chris. Newport
Fri Mar 25
7:00 PM
Shenandoah
at Bridgewater
Sat Mar 26
12:00 PM
Lynchburg
at Meredith
Sat Mar 26
1:00 PM
Greensboro
at Ferrum
Sat Mar 26
2:00 PM
Eastern Mennonite
at Centenary (N.J.)
Wed Mar 30
4:00 PM
Mary Washington
at Shenandoah
Wed Mar 30
5:00 PM
Hollins
at Guilford
Wed Mar 30
5:00 PM
Chris. Newport
at Lynchburg
Wed Mar 30
7:00 PM
Randolph
at Bridgewater
Sat Apr 02
1:00 PM
Ferrum
at Shenandoah
Sat Apr 02
1:00 PM
Randolph-Macon
at Bridgewater
Sat Apr 02
1:00 PM
Virginia Wesleyan
at Guilford
Sat Apr 02
1:00 PM
Lynchburg
at Washington and Lee
Tue Apr 05
7:00 PM
Washington and Lee
at Randolph-Macon
Wed Apr 06
7:00 PM
Ferrum
at Randolph
Wed Apr 06
7:00 PM
Bridgewater
at Eastern Mennonite
Wed Apr 06
7:00 PM
Lynchburg
at Roanoke
Sat Apr 09
TBA
Guilford
at Randolph-Macon
Sat Apr 09
1:00 PM
Eastern Mennonite
at Ferrum
Sat Apr 09
3:00 PM
Bridgewater
at Lynchburg
Tue Apr 12
7:00 PM
Roanoke
at Bridgewater
Wed Apr 13
TBA
Randolph-Macon
at Shenandoah
Wed Apr 13
TBA
Guilford
at Randolph
Wed Apr 13
5:00 PM
Eastern Mennonite
at Virginia Wesleyan
Wed Apr 13
7:00 PM
Lynchburg
at Ferrum
Sat Apr 16
TBA
St. Mary's (Md.)
at Randolph-Macon
Sat Apr 16
TBA
Washington and Lee
at Guilford
Sat Apr 16
1:00 PM
Virginia Wesleyan
at Ferrum
Sat Apr 16
1:00 PM
Eastern Mennonite
at Roanoke
Sat Apr 16
7:00 PM
Shenandoah
at Lynchburg
Wed Apr 20
4:00 PM
Roanoke
at Mary Washington
Wed Apr 20
4:00 PM
Randolph
at Eastern Mennonite
Rowdy Royals
Wed Apr 20
4:00 PM
Bridgewater
at Virginia Wesleyan
Wed Apr 20
7:00 PM
Randolph-Macon
at Lynchburg
Wed Apr 20
7:00 PM
Ferrum
at Guilford
Sat Apr 23
TBA
Randolph-Macon
at Randolph
Sat Apr 23
TBA
Guilford
at Roanoke
Sat Apr 23
1:00 PM
Lynchburg
at Eastern Mennonite
Tue Apr 26
5:00 PM
Bridgewater
at Ferrum
Wed Apr 27
TBA
Virginia Wesleyan
at Randolph-Macon
Wed Apr 27
6:00 PM
Hollins
at Eastern Mennonite
Senior Night
Wed Apr 27
7:00 PM
Guilford
at Lynchburg
Thu Apr 28
7:00 PM
Washington and Lee
at Bridgewater
Sat Apr 30
TBA
Roanoke
at Randolph-Macon
Sat Apr 30
1:00 PM
Lynchburg
at Mary Washington
Sat Apr 30
4:00 PM
Eastern Mennonite
vs. Guilford
@ Senior Day
Wed May 04
TBD
#5 Seed
at #4 Seed
Game 1 - ODAC Quarterfinals
Wed May 04
TBD
#6 Seed
at #3 Seed
Game 2 - ODAC Quarterfinals
Sat May 07
TBD
Winner Game 1
at #1 Seed
Game 3 - ODAC Semifinals
Sat May 07
TBD
Winner Game 2
vs. #2 Seed
@ #1 Seed Game 4 - ODAC Semifinals
Sun May 08
TBD
Winner Game 3
vs. Winner Game 4
@ #1 Seed Game 5 - ODAC Championship
No Event
View Full Schedule