Sat Feb 05
11:00 AM
Mary Baldwin
at Bridgewater
scrimmage
Sat Feb 05
2:00 PM
Mary Baldwin
at Bridgewater
Sat Feb 12
12:00 PM
Washington and Lee
at Averett
Sat Feb 12
12:00 PM
Widener
at Shenandoah
Sat Feb 12
12:00 PM
Alfred St.
at Virginia Wesleyan
Sat Feb 12
2:00 PM
Bridgewater
at N.C. Wesleyan
Sat Feb 12
2:30 PM
Alfred St.
at Virginia Wesleyan
Sat Feb 12
3:00 PM
Washington and Lee
at Averett
Sat Feb 12
3:00 PM
Widener
at Shenandoah
Sun Feb 13
11:00 AM
Bridgewater
at N.C. Wesleyan
Sun Feb 13
1:30 PM
Averett
at Washington and Lee
Sun Feb 13
2:00 PM
Bridgewater
at N.C. Wesleyan
Tue Feb 15
2:00 PM
Ferrum
at N.C. Wesleyan
Tue Feb 15
3:00 PM
Southern Virginia
at Eastern Mennonite
Thu Feb 17
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Southern Virginia
Fri Feb 18
1:00 PM
Misericordia
at Shenandoah
Fri Feb 18
4:00 PM
Misericordia
at Shenandoah
Fri Feb 18
5:00 PM
Trinity (Tex.)
vs. Lynchburg
@ Birmingham, Ala.
Sat Feb 19
11:00 AM
DeSales
at Bridgewater
Sat Feb 19
12:00 PM
Averett
at Eastern Mennonite
Sat Feb 19
12:00 PM
Moravian
at Hampden-Sydney
Sat Feb 19
12:00 PM
Pitt.-Bradford
at Randolph-Macon
Sat Feb 19
12:00 PM
Alfred St.
at Ferrum
Sat Feb 19
1:00 PM
Washington and Lee
at Brevard
Sat Feb 19
1:00 PM
Penn St.-Abington
at Guilford
Sat Feb 19
2:00 PM
DeSales
at Bridgewater
Sat Feb 19
2:30 PM
Lynchburg
vs. Washington (Mo.)
@ Birmingham, Ala.
Sat Feb 19
3:00 PM
Averett
at Eastern Mennonite
Sat Feb 19
3:00 PM
Moravian
at Hampden-Sydney
Sat Feb 19
3:00 PM
Pitt.-Bradford
at Randolph-Macon
Sat Feb 19
3:00 PM
Alfred St.
at Ferrum
Sat Feb 19
4:30 PM
Virginia Wesleyan
at Huntingdon
Sun Feb 20
11:00 AM
Elizabethtown
at Bridgewater
Sun Feb 20
12:00 PM
Alfred St.
at Ferrum
Sun Feb 20
12:00 PM
Moravian
at Hampden-Sydney
Sun Feb 20
12:00 PM
Penn St.-Abington
at Guilford
Sun Feb 20
12:00 PM
Pitt.-Bradford
at Randolph-Macon
Sun Feb 20
1:00 PM
Washington and Lee
at Brevard
Sun Feb 20
2:00 PM
Elizabethtown
at Bridgewater
Sun Feb 20
3:15 PM
Lynchburg
at Birmingham Southern
Mon Feb 21
3:00 PM
Washington and Lee
at Brevard
Tue Feb 22
2:00 PM
Randolph-Macon
at N.C. Wesleyan
Tue Feb 22
3:00 PM
Mary Baldwin
at Eastern Mennonite
Tue Feb 22
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Averett
Wed Feb 23
2:00 PM
Bridgewater
at Chris. Newport
Wed Feb 23
4:00 PM
Roanoke
at William Peace
USA Baseball Complex / Cary, N.C.
Fri Feb 25
10:00 AM
New Paltz
at Virginia Wesleyan
Fri Feb 25
6:00 PM
Washington and Lee
vs. Keystone
@ Kannapolis, NC
Sat Feb 26
12:00 PM
Franklin & Marshall
at Guilford
Sat Feb 26
12:00 PM
Penn St.-Behrend
at Eastern Mennonite
7 Inn.
Sat Feb 26
12:00 PM
Penn St.-Harrisburg
at Ferrum
Sat Feb 26
12:00 PM
Dickinson
at Lynchburg
Sat Feb 26
12:00 PM
Susquehanna
at Roanoke
Sat Feb 26
12:00 PM
Alvernia
at Randolph-Macon
Sat Feb 26
1:00 PM
Lebanon Valley
at Shenandoah
Sat Feb 26
2:30 PM
Penn St.-Harrisburg
at Ferrum
Sat Feb 26
3:00 PM
Franklin & Marshall
at Guilford
Sat Feb 26
3:00 PM
Penn St.-Behrend
at Eastern Mennonite
7 Inn.
Sat Feb 26
3:00 PM
Dickinson
at Lynchburg
Sat Feb 26
3:00 PM
Susquehanna
at Roanoke
Sat Feb 26
3:00 PM
Alvernia
at Randolph-Macon
Sat Feb 26
4:00 PM
Lebanon Valley
at Shenandoah
Sat Feb 26
4:00 PM
Washington and Lee
vs. Marietta
@ Kannapolis, NC
Sun Feb 27
10:00 AM
Washington and Lee
vs. Chris. Newport
@ Charlotte, N.C.
Sun Feb 27
12:00 PM
Penn St.-Harrisburg
at Ferrum
Sun Feb 27
12:00 PM
Dickinson
at Lynchburg
Sun Feb 27
12:00 PM
Franklin & Marshall
at Roanoke
Sun Feb 27
3:00 PM
Bridgewater
at Claremont-M-S
Sun Feb 27
1:00 PM
Susquehanna
at Shenandoah
Sun Feb 27
1:00 PM
Juniata
at Eastern Mennonite
Sun Feb 27
2:00 PM
Hampden-Sydney
at Methodist
Sun Feb 27
3:00 PM
Penn St.-Harrisburg
at Ferrum
Mon Feb 28
5:00 PM
Bridgewater
at Caltech
Tue Mar 01
2:00 PM
Greensboro
at Guilford
Tue Mar 01
5:00 PM
Bridgewater
at Chapman
Tue Mar 01
3:00 PM
Mt. Aloysius
at Shenandoah
Tue Mar 01
3:00 PM
Messiah
at Eastern Mennonite
Tue Mar 01
9:00 PM
Bridgewater
vs. Redlands
@ Orange, Calif. (Chapman)
Wed Mar 02
1:00 PM
Randolph-Macon
at Marymount (Va.)
Wed Mar 02
5:30 PM
Bridgewater
at Whittier
Wed Mar 02
3:00 PM
Averett
at Hampden-Sydney
Wed Mar 02
3:00 PM
Dickinson
at Shenandoah
Wed Mar 02
4:00 PM
Roanoke
at Pfeiffer
Wed Mar 02
4:00 PM
Mary Baldwin
at Washington and Lee
Wed Mar 02
4:00 PM
Guilford
at Methodist
Thu Mar 03
2:00 PM
Virginia Wesleyan
at Salisbury
Thu Mar 03
3:00 PM
Hood
at Eastern Mennonite
Fri Mar 04
TBA
Covenant
vs. Ferrum
@ Kodak, Tenn.
Fri Mar 04
2:30 PM
Messiah
at Randolph-Macon
Fri Mar 04
2:30 PM
York (Pa.)
at Lynchburg
Sat Mar 05
12:00 PM
Washington and Lee
at Hampden-Sydney
Sat Mar 05
12:00 PM
Messiah
at Randolph-Macon
Sat Mar 05
12:00 PM
Pfeiffer
at Guilford
Sat Mar 05
1:00 PM
Cortland
at Shenandoah
Sat Mar 05
1:00 PM
N.C. Wesleyan
at Roanoke
Sat Mar 05
1:00 PM
Ferrum
vs. Covenant
@ Kodak, Tenn.
Sat Mar 05
1:00 PM
York (Pa.)
at Lynchburg
Sat Mar 05
2:00 PM
Eastern Mennonite
at LaGrange
Sat Mar 05
3:00 PM
Messiah
at Randolph-Macon
Sat Mar 05
3:00 PM
Washington and Lee
at Hampden-Sydney
Sat Mar 05
3:00 PM
Pfeiffer
at Guilford
Sat Mar 05
4:00 PM
Cortland
at Shenandoah
Sat Mar 05
4:00 PM
N.C. Wesleyan
at Roanoke
Sat Mar 05
4:00 PM
Covenant
vs. Ferrum
@ Kodak, Tenn.
Sat Mar 05
5:00 PM
Eastern Mennonite
at LaGrange
Sun Mar 06
1:00 PM
Cortland
at Shenandoah
Sun Mar 06
1:00 PM
York (Pa.)
at Lynchburg
Sun Mar 06
2:00 PM
Eastern Mennonite
at LaGrange
Sun Mar 06
3:00 PM
Case Western Reserve
at Roanoke
Mon Mar 07
1:00 PM
Case Western Reserve
at Roanoke
Mon Mar 07
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Chris. Newport
Tue Mar 08
1:00 PM
Case Western Reserve
at Roanoke
Tue Mar 08
2:00 PM
Lynchburg
at Averett
Tue Mar 08
3:00 PM
Randolph-Macon
at Mary Washington
Tue Mar 08
3:00 PM
Mary Baldwin
at Bridgewater
Tue Mar 08
3:00 PM
Southern Virginia
at Ferrum
Tue Mar 08
3:30 PM
Shenandoah
at Washington and Lee
Wed Mar 09
2:00 PM
Virginia Wesleyan
at N.C. Wesleyan
Wed Mar 09
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Mary Washington
Wed Mar 09
3:00 PM
Chris. Newport
at Bridgewater
Wed Mar 09
4:00 PM
Guilford
at Greensboro
Thu Mar 10
3:00 PM
Randolph-Macon
at Chris. Newport
Thu Mar 10
3:30 PM
Eastern Mennonite
at Averett
Sat Mar 12
11:00 AM
Oneonta
at Bridgewater
Sat Mar 12
12:00 PM
Randolph-Macon
at Washington and Lee
Sat Mar 12
12:00 PM
Hampden-Sydney
at Ferrum
Sat Mar 12
12:00 PM
Virginia Wesleyan
at Eastern Mennonite
Senior Day
Sat Mar 12
12:00 PM
Roanoke
at Lynchburg
Sat Mar 12
2:00 PM
Oneonta
at Bridgewater
Sat Mar 12
3:00 PM
Shenandoah
at Guilford
Sat Mar 12
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Ferrum
Sat Mar 12
3:00 PM
Virginia Wesleyan
at Eastern Mennonite
Sat Mar 12
3:00 PM
Roanoke
at Lynchburg
Sat Mar 12
3:00 PM
Randolph-Macon
at Washington and Lee
Sun Mar 13
1:00 PM
Shenandoah
at Guilford
Sun Mar 13
1:00 PM
Oneonta
at Eastern Mennonite
Mon Mar 14
3:30 PM
Alfred St.
at Washington and Lee
Tue Mar 15
TBA
Virginia Wesleyan
at Pfeiffer
Tue Mar 15
TBA
Lynchburg
at Greensboro
Tue Mar 15
3:00 PM
Roanoke
at Chris. Newport
Tue Mar 15
3:00 PM
Bridgewater
at Mary Washington
Tue Mar 15
3:00 PM
Ferrum
at Southern Virginia
Tue Mar 15
4:00 PM
Virginia Wesleyan
at Methodist
Wed Mar 16
TBA
Lynchburg
at Pfeiffer
Wed Mar 16
TBA
N.C. Wesleyan
at Virginia Wesleyan
Wed Mar 16
3:00 PM
Mary Washington
at Hampden-Sydney
Wed Mar 16
3:00 PM
Mary Baldwin
at Bridgewater
Wed Mar 16
4:00 PM
Washington and Lee
at Eastern Mennonite
Wed Mar 16
6:00 PM
Cortland
at Roanoke
Thu Mar 17
4:00 PM
Hampden-Sydney
at Mary Baldwin
Thu Mar 17
6:00 PM
Cortland
at Roanoke
Fri Mar 18
3:00 PM
York (Pa.)
vs. Shenandoah
@ Salisbury, Md.
Sat Mar 19
12:00 AM
Washington and Lee
at Lynchburg
Sat Mar 19
12:00 PM
Roanoke
at Hampden-Sydney
Sat Mar 19
1:00 PM
Eastern Mennonite
at Ferrum
Sat Mar 19
3:00 PM
Guilford
at Randolph-Macon
Sat Mar 19
3:00 PM
Shenandoah
vs. Alfred St.
@ Salisbury, Md.
Sat Mar 19
3:00 PM
Roanoke
at Hampden-Sydney
Sat Mar 19
3:00 PM
Washington and Lee
at Lynchburg
Sat Mar 19
4:00 PM
Eastern Mennonite
at Ferrum
Sun Mar 20
12:00 PM
Guilford
at Randolph-Macon
Sun Mar 20
1:00 PM
Virginia Wesleyan
at Chris. Newport
Sun Mar 20
2:00 PM
Shenandoah
at Salisbury
Mon Mar 21
3:00 PM
Tufts
at Guilford
Tue Mar 22
TBA
Greensboro
at Roanoke
Tue Mar 22
4:00 PM
Washington and Lee
at Shenandoah
Tue Mar 22
4:00 PM
Eastern Mennonite
at Chris. Newport
Tue Mar 22
6:00 PM
Pfeiffer
at Ferrum
Wed Mar 23
3:00 PM
Emory & Henry
at Guilford
Wed Mar 23
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Virginia Wesleyan
Wed Mar 23
3:30 PM
Randolph-Macon
at Lynchburg
Wed Mar 23
4:00 PM
Eastern Mennonite
at Bridgewater
Wed Mar 23
6:00 PM
Ferrum
at Roanoke
Sat Mar 26
12:00 PM
Shenandoah
at Virginia Wesleyan
Sat Mar 26
12:00 PM
Hampden-Sydney
at Guilford
Sat Mar 26
12:00 PM
Lynchburg
at Eastern Mennonite
Sat Mar 26
12:00 PM
Washington and Lee
at Roanoke
Sat Mar 26
12:00 PM
Ferrum
at Bridgewater
Sat Mar 26
2:30 PM
Tufts
at Randolph-Macon
Sat Mar 26
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Guilford
Sat Mar 26
3:00 PM
Lynchburg
at Eastern Mennonite
Sat Mar 26
3:00 PM
Washington and Lee
at Roanoke
Sat Mar 26
3:00 PM
Ferrum
at Bridgewater
Sun Mar 27
12:00 PM
Tufts
at Randolph-Macon
Sun Mar 27
1:00 PM
Chris. Newport
at Virginia Wesleyan
Tue Mar 29
TBA
Guilford
at Roanoke
Tue Mar 29
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Washington and Lee
Tue Mar 29
3:30 PM
Lynchburg
at Hampden-Sydney
Tue Mar 29
3:30 PM
Randolph-Macon
at Virginia Wesleyan
Tue Mar 29
4:00 PM
Bridgewater
at Shenandoah
Tue Mar 29
5:00 PM
Emory & Henry
at Ferrum
Wed Mar 30
TBA
Pfeiffer
at Lynchburg
Wed Mar 30
3:30 PM
Chris. Newport
at Hampden-Sydney
Wed Mar 30
4:00 PM
Mary Washington
at Bridgewater
Wed Mar 30
4:00 PM
Ferrum
at Averett
Wed Mar 30
4:00 PM
Southern Virginia
at Eastern Mennonite
Wed Mar 30
6:00 PM
Guilford
at Greensboro
Thu Mar 31
3:00 PM
Randolph-Macon
at Salisbury
Thu Mar 31
6:00 PM
Mary Baldwin
at Washington and Lee
Sat Apr 02
12:00 PM
Hampden-Sydney
at Eastern Mennonite
Sat Apr 02
12:00 PM
Roanoke
at Shenandoah
Sat Apr 02
12:00 PM
Guilford
at Washington and Lee
Sat Apr 02
12:00 PM
Bridgewater
at Randolph-Macon
Sat Apr 02
1:00 PM
Lynchburg
at Ferrum
Sat Apr 02
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Eastern Mennonite
Sat Apr 02
3:00 PM
Roanoke
at Shenandoah
Sat Apr 02
3:00 PM
Guilford
at Washington and Lee
Sat Apr 02
3:00 PM
Bridgewater
at Randolph-Macon
Sat Apr 02
4:00 PM
Lynchburg
at Ferrum
Tue Apr 05
TBA
Roanoke
at Greensboro
Tue Apr 05
2:00 PM
Averett
at Lynchburg
Tue Apr 05
3:00 PM
Ferrum
at Pfeiffer
Tue Apr 05
3:30 PM
N.C. Wesleyan
at Randolph-Macon
Tue Apr 05
4:00 PM
Chris. Newport
at Eastern Mennonite
Tue Apr 05
6:00 PM
Bridgewater
at Washington and Lee
Wed Apr 06
3:00 PM
Ferrum
at Guilford
Wed Apr 06
3:30 PM
Hampden-Sydney
at Randolph-Macon
Wed Apr 06
4:00 PM
Shenandoah
at Eastern Mennonite
Wed Apr 06
4:00 PM
William Peace
at Roanoke
Thu Apr 07
4:00 PM
Mary Baldwin
at Hampden-Sydney
Sat Apr 09
12:00 PM
Huntingdon
at Hampden-Sydney
Sat Apr 09
12:00 PM
Eastern Mennonite
at Guilford
Sat Apr 09
12:00 PM
Bridgewater
at Roanoke
Sat Apr 09
12:00 PM
Ferrum
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 09
1:00 PM
Randolph-Macon
at Shenandoah
Sat Apr 09
1:00 PM
Lynchburg
at Chris. Newport
Sat Apr 09
3:00 PM
Huntingdon
at Hampden-Sydney
Sat Apr 09
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Guilford
Sat Apr 09
3:00 PM
Bridgewater
at Roanoke
Sat Apr 09
3:00 PM
Ferrum
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 09
4:00 PM
Randolph-Macon
at Shenandoah
Sun Apr 10
TBA
Chris. Newport
at Lynchburg
Sun Apr 10
1:00 PM
Huntingdon
at Hampden-Sydney
Tue Apr 12
3:00 PM
Guilford
at Emory & Henry
Tue Apr 12
3:30 PM
Virginia Wesleyan
at Hampden-Sydney
Tue Apr 12
4:00 PM
Bridgewater
at Eastern Mennonite
Rowdy Royals
Tue Apr 12
7:00 PM
Roanoke
at Ferrum
Wed Apr 13
TBA
Greensboro
at Lynchburg
Wed Apr 13
3:00 PM
Messiah
at Eastern Mennonite
Wed Apr 13
4:00 PM
Mary Washington
at Shenandoah
Wed Apr 13
6:00 PM
N.C. Wesleyan
at Ferrum
Thu Apr 14
3:30 PM
Randolph-Macon
at York (Pa.)
Sat Apr 16
12:00 PM
Bridgewater
at Hampden-Sydney
Sat Apr 16
12:00 PM
Roanoke
at Randolph-Macon
Sat Apr 16
12:00 PM
Washington and Lee
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 16
12:00 PM
Lynchburg
at Guilford
Sat Apr 16
1:00 PM
Ferrum
at Shenandoah
Sat Apr 16
3:00 PM
Bridgewater
at Hampden-Sydney
Sat Apr 16
3:00 PM
Roanoke
at Randolph-Macon
Sat Apr 16
3:00 PM
Washington and Lee
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 16
3:00 PM
Lynchburg
at Guilford
Sat Apr 16
4:00 PM
Ferrum
at Shenandoah
Tue Apr 19
3:00 PM
Mary Baldwin
at Eastern Mennonite
Tue Apr 19
3:00 PM
Washington and Lee
at Chris. Newport
Tue Apr 19
6:00 PM
Averett
at Ferrum
Wed Apr 20
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Messiah
Wed Apr 20
3:30 PM
Randolph-Macon
at Hampden-Sydney
Wed Apr 20
4:00 PM
Pfeiffer
at Roanoke
Wed Apr 20
4:00 PM
Shenandoah
at Bridgewater
Wed Apr 20
6:00 PM
Guilford
at Ferrum
Thu Apr 21
3:30 PM
Mary Washington
at Randolph-Macon
Thu Apr 21
3:30 PM
Shenandoah
at Elizabethtown
Sat Apr 23
12:00 PM
Hampden-Sydney
at Emory & Henry
Sat Apr 23
12:00 PM
Shenandoah
at Lynchburg
Sat Apr 23
12:00 PM
Eastern Mennonite
at Randolph-Macon
Sat Apr 23
12:00 PM
Virginia Wesleyan
at Roanoke
Sat Apr 23
12:00 PM
Ferrum
at Washington and Lee
Sat Apr 23
12:00 PM
Guilford
at Bridgewater
Sat Apr 23
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Emory & Henry
Sat Apr 23
3:00 PM
Shenandoah
at Lynchburg
Sat Apr 23
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Randolph-Macon
Sat Apr 23
3:00 PM
Virginia Wesleyan
at Roanoke
Sat Apr 23
3:00 PM
Ferrum
at Washington and Lee
Sat Apr 23
3:00 PM
Guilford
at Bridgewater
Tue Apr 26
3:00 PM
Ferrum
at Emory & Henry
Tue Apr 26
3:00 PM
Hampden-Sydney
at Lynchburg
Tue Apr 26
3:00 PM
Roanoke
at Guilford
Tue Apr 26
3:30 PM
Virginia Wesleyan
at Randolph-Macon
Tue Apr 26
4:00 PM
Eastern Mennonite
at Shenandoah
Wed Apr 27
3:30 PM
Methodist
at Virginia Wesleyan
Wed Apr 27
4:00 PM
Washington and Lee
at Bridgewater
Wed Apr 27
4:00 PM
Penn St.-Harrisburg
at Shenandoah
Wed Apr 27
4:00 PM
Chris. Newport
at Roanoke
Wed Apr 27
6:00 PM
Greensboro
vs. Guilford
@ @ Grasshopper Stadium - Greensboro, N.C.
Wed Apr 27
6:00 PM
Averett
at Ferrum
Sat Apr 30
12:00 PM
Emory & Henry
at Washington and Lee
Sat Apr 30
12:00 PM
Shenandoah
at Hampden-Sydney
Sat Apr 30
12:00 PM
Eastern Mennonite
at Roanoke
Sat Apr 30
12:00 PM
Guilford
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 30
12:00 PM
Randolph-Macon
at Ferrum
Sat Apr 30
3:00 PM
Emory & Henry
at Washington and Lee
Sat Apr 30
3:00 PM
Shenandoah
at Hampden-Sydney
Sat Apr 30
3:00 PM
Eastern Mennonite
at Roanoke
Sat Apr 30
3:00 PM
Guilford
at Virginia Wesleyan
Sat Apr 30
3:00 PM
Randolph-Macon
at Ferrum
Sun May 01
12:00 PM
Lynchburg
at Bridgewater
Senior Day
Sun May 01
2:00 PM
Brevard
at Roanoke
Sun May 01
3:00 PM
Lynchburg
at Bridgewater
Senior Day
Sun May 01
5:00 PM
Brevard
at Roanoke
Tue May 03
3:30 PM
Chris. Newport
at Randolph-Macon
Sat May 07
TBD
#8 Seed
at #1 Seed
Series 1 | Game 1
Sat May 07
TBD
#5 Seed
at #4 Seed
Series 2 | Game 1
Sat May 07
TBD
#7 Seed
at #2 Seed
Series 3 | Game 1
Sat May 07
TBD
#6 Seed
at #3 Seed
Series 4 | Game 1
Sun May 08
TBD
#8 Seed
at #1 Seed
Series 1 | Game 2
Sun May 08
TBD
#8 Seed
at #1 Seed
Series 1 | Game 3 (if necessary)
Sun May 08
TBD
#5 Seed
at #4 Seed
Series 2 | Game 2
Sun May 08
TBD
#5 Seed
at #4 Seed
Series 2 | Game 3 (if necessary)
Sun May 08
TBD
#7 Seed
at #2 Seed
Series 3 | Game 2
Sun May 08
TBD
#7 Seed
at #2 Seed
Series 3 | Game 3 (if necessary)
Sun May 08
TBD
#6 Seed
at #3 Seed
Series 4 | Game 2
Sun May 08
TBD
#6 Seed
at #3 Seed
Series 4 | Game 3 (if necessary)
Fri May 13
TBD
#4 Seed (reseeded)
vs. #1 Seed (reseeded)
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 1 | ODAC Tournament | Final Weekend
Fri May 13
TBD
#3 Seed (reseeded)
vs. #2 Seed (reseeded)
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 2 | ODAC Tournament | Final Weekend
Sat May 14
TBD
Loser Game 1
vs. Loser Game 2
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 3 | ODAC Tournament | Final Weekend
Sat May 14
TBD
Winner Game 1
vs. Winner Game 2
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 4 | ODAC Tournament | Final Weekend
Sat May 14
TBD
Winner Game 3
vs. Loser Game 4
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 5 | ODAC Tournament | Final Weekend
Sun May 15
TBD
Winner Game 4
vs. Winner Game 5
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 6 | ODAC Tournament | Final Weekend
Sun May 15
TBD
Winner Game 6
vs. Loser Game 6
@ Truist Point in High Point, N.C. Game 7 | ODAC Tournament | Final Weekend (if necessary)
No Event
View Full Schedule